Vetrák, klimatizácia, čistička vzduchu - aké máte možnosti zlepšovať vzduch vo vašom prostredí

  • George Brookman
  • Bydlení

Nebe, Oblak, Blankyt, Prohlížení Obrázků, Světlo
Na trhu je veľký výber prístrojov, ktorí upravujú kvalitu vzduchu a môže sa vás až zahltiť. V tomto článku vám jednoducho predstavíme jednotlivé typy prístrojov a v akej situácii sú potrebné.

Vetrák


Niečo čo nesmie chýbať v lete v domácnosti, príjemný prívod vzduchu máme radi všetci. Síce neprivádza studený vzduch ale jeho výhodou je veľmi nízka počiatočná cena. Niekomu môže vadiť hluk, ktorý sa s vetrákmi spájaný.

Nástenné klimatizácie


Klimatizácie sú skvelým partnerom do teplých mesiacov. Znižuje celkovú teplotu prostredia a umožňuje užívať si pokojný pobyt v domove. Pokud jste ze Zlína, tak rozhodně doporučuji vyhledat klimatizace Zlín, kamenné prodejny jsou pro všechny specifikace mnohem lepší.

Čističky vzduchu


Sú skvelé pre alergikov. Ak máte domácich miláčikov, čističky dokážu zo vzduchu vytiahnuť drobný poletujúce prach, chlpy, alergény a dokonca aj pachy. Niektoré jednotky tiež poskytujú funkcie klimatizácie.

Zvlhčovače vzduchu


Ideálne pre prostredie príliš suché a pre tých, čo pestujú exotické rastliny, ktoré vyžadujú vysokú vlhkosť vzduchu.

Odvlhčovače


Do prostredia, ktoré je veľmi vlhké a často sa v ňom vyskytuje pleseň, do pivníc a kúpeľní.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete na našich stránkach zverejniť článok?

Kontaktujte nás e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.