Informácie o všetkom z celého sveta

Potrebujete vo firme vymedziť priestory? Použite zahradzovacie stĺpiky

  • George Brookman

V prípade, že potrebujete vo firemnej budove vymedziť jednotlivé miesta, a tým pádom zabrániť treba návštevníkom, aby do daných miest nechodili, nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať zahradzovacie stĺpiky. V súčasnej dobe je trh pomerne rozmanitý a ponúka sa vám celý rad riešenia. Zahradzovacie stĺpiky majú oveľa širšie uplatnenie, než sa zrejme domnievate. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme aj firmu, na ktorú sa môžete v danej oblasti obrátiť.

Zahradzovacie stĺpiky s pásom sú perfektnou voľbou do verejných miest, kde je nevyhnutné ohraničiť nejaký priestor, prípadne ukázať zákazníkom, kam vkročiť jednoducho nemôžu. Stĺpiky môžete vidieť napríklad v divadlách, múzeách a na letiskách, ako aj v hoteloch či na úradoch. Stále častejšie sa používajú aj vo firemných budovách.

Popredný dodávateľ zahradzovacich stĺpikov

Ak si chcete zahradzovacie stĺpiky s pásom objednať, na slovenskom trhu sa vám ponúka hneď niekoľko firiem. Popredným dodávateľom je EXPOINT, ktorý pôsobí ako na českom, tak aj slovenskom trhu. V jeho ponuke narazíte na pestrú škálu zahradzovacich stĺpikov, ktoré sa líšia výškou, metráží, ale napríklad aj tým, či majú vymeniteľnú hlavicu a podobne.

Zahradzovacie stĺpiky sú navyše k dostaniu v niekoľkých farebných variantoch, ale aj konštrukčných a rozmerových alternatívach. EXPOINT odbaví vašu objednávku čo najrýchlejšie, a tak na objednaný tovar nebudete dlho čakať, aj keď ste si objednali viac ako sto kusov.

Potlačenie pásov nie je problém

Ak potrebujete potlačiť navíjacie pásy, napríklad logom svojej firmy, názvom, prípade iným textom, pre spoločnosť EXPOINT to nie je žiadny problém. Doložíte návrh a môžete sa tešiť na výsledok. Ak návrh nemáte, tak vám EXPOINT pomôže aj s ním.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete na našich stránkach zverejniť článok?

Kontaktujte nás e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.