Informácie o všetkom z celého sveta

Aké bylinky sa používajú na mužskú a ženskú potenciu?

  • George Brookman

bylinky na potenci

Bohužiaľ, v posledných niekoľkých rokoch výrazne vzrástol počet mužov majúcich problém s erekciou. Samozrejme existujú rôzne chemické kapsuly, ktoré by vám mali zabezpečiť dostatočnú erekciu, aby ste si užili posteľové hranie, no mnohokrát majú vedľajšie účinky, a to nie príliš príjemné. Rovnako tak aj ženy strácajú chuť na maznanie sa v posteli, a to predovšetkým po pôrode, v období menopauzy a podobne. Ak nechcete pochovať kvôli neaktívnemu sexuálnemu životu svoj dlhoročný vzťah, urobte pre to niečo. Zabudnite na prostriedky plné chemických látok, skôr vložte dôveru do sily byliniek. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme tri bylinky na potenci, a to ako ženskú, tak aj mužskú.

Príroda je naozaj mocná. Ďaleko za hranicami našej republiky rastú rôzne bylinky, ktoré slúži na posilnenie sexuálneho apetítu. Ak tomu neveríte, mali by ste. Vyskúšajte napríklad taký kotvičník, ktorý dokáže vyriešiť nízke libido, ba dokonca aj sexuálnu disfunkciu.

Kotvičník

Obľúbeným preparátom je kotvičník zemný, ktorý dokáže udržať hormóny a libido v rovnováhe. Ak siahnete po tabletkách, napríklad z internetového obchodu EXOTIC HERBS, môžete si byť istí, že dostanete kvalitný bulharský kotvičník obsahujúci spracovanú vňať i plody. Bylinka je schopná dosiahnuť prirodzenej harmónie medzi mužskými a ženskými hormónmi.

Guarana

Guaranu zrejme poznáte skôr ako prípravok plný energie, no okrem iného je dokázané, že má blahodarné účinky aj na libido. Zároveň vás zbaví bolesti hlavy, podporí chudnutie a imunitu, zmierni následky stresu a pomôže vašej pamäti.

Maca

Výkon, libido, energie a rast svalovej hmoty. Presne tak by sa v skratke dala charakterizovať bylinka označovaná ako Maca. Okrem toho, že vás dokáže v spálni pekne navnadiť, má aj vplyv na reprodukčné schopnosti a hormonálnu rovnováhu.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete na našich stránkach zverejniť článok?

Kontaktujte nás e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.